sprzedawca numizmatyki

sprzedawca kolekcji monet
    
Strona Główna HJB
aukcja monet z całego świataABOUT HJB

Buy or Bid Sale - Stare monety

 Buy or Bid Sale - Antyki

 Starożytne monety

 Antyki

Monety ze Stanów Zjednoczonych

 Monety z całego świata

 Aukcja Gemini

Nasi Eksperci i Pracownicy

O FIRMIE HARLAN J. BERK,LTD.

Firma Harlan J. Berk, Ltd., mieszcząca się w samym sercu finansowego centrum Chicago, jest światowym liderem w dziedzinie klasycznej numizmatyki od 1964 roku. Sprzedajemy również monety i banknoty ze Stanów Zjednoczonych oraz z całego świata, a także autografy i antyki, łącznie ze sztuką z Bliskiego Wschodu, Egiptu, Grecji, Rzymu, Bizancjum i Azji.

Pracownicy firmy Harlan J. Berk, Ltd. przypominają pracowników muzeum lub uniwersytetu, a w skład zespołu wchodzą uznani eksperci, którzy otrzymali dziesiątki nagród literackich za liczne książki i setki artykułów, których są autorami. Pracownicy korzystają z biblioteki składającej się z 16 500 tomów oraz 100 000 kartotek, odzwierciedlających wszelkie ważne aukcje starych monet, które odbyły się w ciągu ostatnich 40 lat. Nasz pomocny zespół będzie służyć Państwu pomocą w zakresie wszelkich Państwa potrzeb kolekcjonerskich. Pomoc będzie polegać nie tylko na tworzeniu Państwa kolekcji, ale również na ciągłym pogłębianiu Państwa wiedzy. Oferujemy dożywotnią gwarancję w zakresie autentyczności. Ponieważ jesteśmy ekspertami, na których opinii polega wiele osób z branży, mogą zawsze być Państwo pewni swoich zakupów. Prosimy traktować nas jak swoich osobistych kuratorów.

Nasz portal internetowy zawiera szeroki wachlarz oferty w poszczególnych działach, która wzbogacana jest codziennie o kolejne tysiące przedmiotów. Oferujemy również najpiękniejsze stare monety i antyki za pośrednictwem naszego katalogu aukcji o nazwie Buy or Bid Sale, gdzie nie pobierane są opłaty od kupujących. Katalog ten dostarczany jest na całym świecie sześć razy w roku. Istnieje tam możliwość natychmiastowego zakupu danego przedmiotu po żądanej cenie albo - w celu uzyskania korzystniejszej ceny - złożenia oferty niższej w oczekiwaniu na zamknięcie licytacji. Katalogi te są również w pełni aktywne na naszej stronie internetowej. Duże kolorowe zdjęcia, automatyczne wiadomości emailowe oraz osobiste strony Klientów pomagają nie tylko w zaspokojeniu potrzeb Klientów dotyczących katalogu, ale także ich potrzeb dotyczących zarządzania kontem.

Harlan i jego zespół oferują również reprezentowanie na aukcjach w Stanach Zjednoczonych i w Europie, w którego skład wchodzą badania ceny i unikalności w zamian za bardzo niskie opłaty. Ponieważ nasi klienci znajdują się w różnych częściach świata, mamy doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych. Z tego powodu nasi Klienci mogą nam zaufać przy składaniu zamówień niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Dokonujemy również aktywnych zakupów kolekcji z różnych części świata, niezależnie od ich wielkości i wartości. Współpracujemy ściśle z naszymi Klientami nad uzyskaniem jak najniższych cen. Dziś jeszcze skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej.

Firma Harlan J. Berk, Ltd. - światowy lider w dziedzinie sztuki i numizmatyki.

W celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie numizmatyki klasycznej, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Wszelkie informacje na naszej stronie zamieszczone są w języku angielskim. Również wszelką korespondencję należy kierować do nas w języku angielskim.

Kliknij tu, żeby wejść!